CCTV

Firma Oris Plus SK s.r.o. ponúka montáž a servis kamerových CCTV systémov. Ochrana objektu pomocou kamerového systému predstavuje veľmi efektívny spôsob ochrany pred vandalizmom a odcudzeniu majetku. Je to investícia, ktorá sa určite oplatí. V prípade záujmu nás kontaktujte a my vám navrhneme systém presne podľa vašich predstáv a vytvoríme vám bezplatne cenovú kalkuláciu. Ponúkame aj montáž a servis zabezpečovacích systémov – alarmov.

Fixné Kamery

Fixné Kamery

Fixné kamery sú obľúbené pre svoju univerzálnosť. Dodávajú sa zväčša bez objektívu (ten je možné zvoliť podľa konkrétnych podmienok osadenia kamery), inštalujú sa vo vnútorných priestoroch a pri použití krytu aj v exteriéri.
Dome Kamery

Dome Kamery

Dome kamery sú kompletné kamery s objektívom umiestnené v kupolovitom kryte určené do vnútorného aj vonkajšieho prostredia.
IP Kamery

IP Kamery

Vďaka rozvoju dátových komunikačných sietí a zvyšovaniu ich prenosových rýchlostí sa IP kamerové systémy stávajú už bežnou súčasťou bezpečnostných systémov. IP kamery sú určené na priame pripojenie do počítačovej siete. Umožňujú tak monitorovanie priestorov na vzdialených miestach v rámci dosahu lokálnej siete LAN alebo Internetu.
NVR

NVR

(Network Video Recorder) – sieťový videorekordér je zariadenie určené pre nahrávanie, živé zobrazenie a prehrávanie obrazu z IP kamier a je umiestnené niekde v ‚sieti‘, čím pod pojmom sieť rozumieme LAN, WAN, Internet.
DVR

DVR

Digitálne videorekordéry, skrátene DVR, sú jednoúčelové záznamové zariadenia, ktoré slúžia na digitalizácia obrazu z pripojených analógových kamier, pretože iba digitálne dáta sa môžu ukladať na harddisk zariadenia a takisto iba digitálne dáta možno prenášať cez sieť LAN, WAN a Internet.